Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Понад 530 тис. грн. не вистачає сільським радам для виплати заробітної плати

Понад 530 тис. грн. не вистачає сільським радам для виплати заробітної плати

Автор: admin2 от 25-05-2015, 17:12
 (голосів: 1)

Понад 530 тис. грн. не вистачає сільським радам для виплати заробітної платиСьогодні 9 сільських голів, які звернулися до райдержадміністрації про скерування додаткової дотації для виплати заробітної плати працівникам сільських рад та місцевих Народних домів, були запрошені на робочу зустріч до першого заступника голови райдержадміністрації Степана Рудницького. У розмові взяли участь керівник фінансового управління Віталій Перхун та управління Держказначейства Оксана Куцик.

Були детально проаналізовані причини браку коштів. Сільські голови зазначали, що цих грошей їм вистачить до серпня. Декотрі голови запевняли, що у четвертому кварталі ситуація з наповненням їхніх сільських бюджетів поліпшиться, інші і надалі звертатимуться по допомогу до районного бюджету.

Степан Рудницький, підсумовуючи розмову, наголосив, що необхідні кошти будуть однозначно виділені, адже заробітна плата мусить бути виплачена обов'язково. Втім, сільські, селищні голови в цій ситуації повинні усвідомити свою так звану самодостатність і з розуміння та державницьким підходом сприймати адмінреформу, яка сьогодні обговорюється та буде впроваджена в Україні.

Понад 530 тис. грн. не вистачає сільським радам для виплати заробітної плати
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua