Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Слухання на тему адмінреформи в Східниці

Слухання на тему адмінреформи в Східниці

Автор: admin1 от 21-05-2015, 10:02
 (голосів: 1)

Слухання на тему адмінреформи в Східниці20 травня в смт Східниця відбулися слухання  з питань  формування перспективного плану спроможної  територіальної  громади та потенційного центру, яку провів перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький за участі селищного голови Східниці, сільських голів Старого Кропивника, Рибника, Бистриці Гірської, депутатів районної ради, працівників  медичних установ, освіти та культури сіл Новий Кропивник, Старий Кропивник, Рибник, Майдан, Довге  Гірське, Бистриця, Опака.

Слухання на тему адмінреформи в СхідниціСтепан Рудницький довів присутнім зміст Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», наголосивши на всі перспективи та можливості об’єднаної територіальної громади та розповів присутнім про спроможність Східницької територіальної громади бути центром об’єднаної територіальної громади.

В цілому всі присутні підтримують таку ідею з адміністративним центром в смт. Східниця, але ще потрібно знайти компроміс з Новокропивницькою  громадою, яка має своє бачення необхідності такого об’єднання.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua