Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » ДП "Спецсервіс" зобов'язали вирішити проблему з утилізації кислих гудронів

ДП "Спецсервіс" зобов'язали вирішити проблему з утилізації кислих гудронів

Автор: admin1 от 20-05-2015, 10:55
 (голосів: 0)

ДП "Спецсервіс" зобов'язали вирішити проблему з утилізації кислих гудронівКерівництво державного підприємства "Спецсервіс" зобов’язали провести детальний кількісний та якісний аналіз небезпечних для довкілля кислих гудронів. Ці відходи нафтопереробної промисловості – модифікатор типу "МГ", передадуть в Інститут екогігієни та токсикології імені Л.І. Медведя для визначення способів їх подальшої утилізації.
Про це домовилися під час зустрічі директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Олексія Балицького з керівництвом ДП "Спецсервіс" за участі заступника голови Львівської обласної ради Валерія П’ятака та начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області Дмитра Загарії.
"Спільними зусиллями посадовців уперше впродовж останніх років до діалогу з цього питання залучено керівництво ДП "Спецсервіс", - каже Олексій Балицький. - Саме вони повинні вирішувати проблему з утилізації кислих гудронів".
Нагадаємо, що небезпечні для екології гудрони у 2001-2002-му роках з Угорщини імпортувало ДП "Спецсервіс". Відтоді відходи нафтопереробної промисловості зберігали на території Роздільського державного гірничо-хімічного підприємства "Сірка". Вони слугували речовими доказами у кримінальній справі. На даний час кримінальна справа закрита.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua