Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Посадовцями, причетними до збоїв у водопостачанні Борислава, займуться правоохоронні органи

Посадовцями, причетними до збоїв у водопостачанні Борислава, займуться правоохоронні органи

Автор: admin1 от 19-05-2015, 09:03
 (голосів: 0)

Посадовцями, причетними до збоїв у водопостачанні Борислава, займуться правоохоронні органиПідрозділи обласної Держфінінспекції завершили перевірку діяльності комунального підприємства "Бориславводоканал". За результатами ревізії виявлено ряд порушень, які свідчать про неналежне здійснення господарської діяльності у підприємстві.
Про це розповіла заступник голови Львівської облдержадміністрації Ірина Гримак.
Результати цієї ревізії вже направлено у правоохоронні органи для відповідного реагування. За її словами, на сьогодні також стоїть питання про зловживання становищем з боку керівництва міської ради Борислава та водоканалу.
Ірина Гримак також додала, що міському голові Борислава запропоновано чіткі кроки для врегулювання ситуації та забезпечення стабільного водопостачання. "За умови дотримання графіку погашення заборгованості відімкнень водопостачання вдасться уникнути", - зазначила вона.
Станом на сьогодні жителям міста Борислава і селища Східниця відновлено подачу води, відімкнену через через борги КП "Бориславводоканал" перед ПАТ "Львівобленерго" за спожиту електроенергію. Загальна сума невиплачених коштів становить 1 млн. 500 тис. гривень.
Нагадаємо, що 14 травня у зв’язку із заборгованістю Бориславводоканалу в розмірі 302 тис. грн. ПАТ "Львівобленерго" відключило насосну станцію "Рибник". Внаслідок цього понад 15 тисяч споживачів залишилося без води. Це вже не перше відімкнення через борги цього комунального підприємства.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua