Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Реформа місцевого самоврядування наблизить адмінпослуги до людей

Реформа місцевого самоврядування наблизить адмінпослуги до людей

Автор: admin1 от 18-05-2015, 16:51
 (голосів: 0)

Реформа місцевого самоврядування наблизить адмінпослуги до людейНайбільшою перевагою для людей від проведення реформи місцевого самоврядування є наближення адміністративних послуг до споживача. Таку думку висловив виконувач обов'язків першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський у понеділок, 18 травня, під час наради під головуванням керівника Львівської ОДА Олега Синютки.
Ростислав Замлинський також сказав, що без фінансової спроможності громади не зможуть об'єднатися: "Де проводилася робота з людьми щодо реформ, там помітний якісний результат".
Голова Львівської ОДА Олег Синютка доручив упродовж цього тижня на рівні районів за участю представників територіальних громад організувати обговорення проектів спроможних громад.
"Потрібно обговорити проект добровільного об'єднання територіальних громад. Про це слід говорити з людьми", - сказав Олег Синютка.
Ростислав Замлинський також додав, що впродовж минулого тижня спільно з головами районних державних адміністрацій та представниками органів місцевого самоврядування відбувалися консультації щодо проекту спроможних громад.
Нагадаємо, що згідно з проектами перспективних планів, поданих районами в Офіс реформ, у Львівській області запропоновано сформувати 136 територіальних громад. Зараз на Львівщині є 710 міських, сільських та селищних рад.
Основна вимога при формуванні спроможної громади з боку уряду – самоокупність. Центральна влада дотуватиме у кожній громаді лише освіту та медицину.
Кількістю територіальних громад у районах: Перемишлянський район – 4 громади, Буський – 3, Городоцький – 5, Дрогобицький – 14, Жидачівський – 3, Жовківський – 7, Золочівський – 4, Кам'янка-Бузький – 4, Миколаївський – 4, Пустомитівський – 12, Радехівський – 6, Мостиський – 5, Самбірський – 7, Сколівський – 8, Старосамбірський – 6, Стрийський – 10, Турківський – 8, Яворівський – 13, Бродівський – 5, Сокальський – 7, а також місто Львів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua