Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Проводяться консультації щодо можливості викупу шкільних котелень, споруджених ТОВ "Кробат Україна"

Проводяться консультації щодо можливості викупу шкільних котелень, споруджених ТОВ "Кробат Україна"

Автор: admin2 от 15-05-2015, 13:17
 (голосів: 0)

Проводяться консультації щодо можливості викупу шкільних котелень, споруджених ТОВ "Кробат Україна"14 травня у райдержадміністрації відбулася робоча зустріч з представниками ТОВ “Кробат Україна”. Зустріч провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. В нараді взяли участь заступник голови районної ради Роман Урбан, керуючий справами районної ради Михайло Гук, керівник відділу освіти Іван Стецко.

Для того, щоб протягом п'ятнадцяти років не сплачувати “Кробат Україна” немалі бюджетні кошти відповідно до інвестиційної угоди, до якої в депутатського корпусу є чимало запитань, обговорювалася можливість викупу діючої котельні Нагуєвицької школи та незавершених котелень у Попелях та Меденичах. Це питання цього ж дня було предметом обговорення на засіданні постійної депутатської комісії районної ради з питань освіти.

Представникам ТОВ “Кробат Україна” повідомлено, що відповідно до можливостей бюджету мова може йти про суму, не більшу від 2,5 млн. грн.. Ті, у свою чергу, зазначили, що не готові дати однозначну відповідь, враховуючи інфляцію та наявні ризики. Консультації триватимуть. При досягненні згоди буде пропрацьований механізм купівлі котелень за бюджетні кошти в рамках чинного законодавства.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua