Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Найкраще мову та літературу в Україні склали випускники шкіл Львівської області

Найкраще мову та літературу в Україні склали випускники шкіл Львівської області

Автор: admin2 от 14-05-2015, 12:47
 (голосів: 0)

Найкраще мову та літературу в Україні склали випускники шкіл Львівської областіЛьвівська область на першому місці за кількістю учасників зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури: 23 учасники набрали максимальні 200 балів. Це найкращий результат серед областей України. За попередніми даними, далі йдуть Івано-Франківська область – 10, Дніпропетровська – 10 і місто Київ — 10 учнів.

Загалом у країні 200 балів у тесті базового рівня з української мови та літератури набрали 127 учасників ЗНО, повідомили в департаменті освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації.

Окрім того, 15 абітурієнтів набрали 200 балів у тесті поглибленого рівня. Вони закінчили заклади освіти Київської області (чотири особи), Львівської, Черкаської, Закарпатської (по дві особи), Одеської, Сумської, Житомирської, Івано-Франківської областей (по одній особі), міста Київ (одна особа).

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua