Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На нараді в РДА визначено першочергові завдання на тиджень

На нараді в РДА визначено першочергові завдання на тиджень

Автор: admin2 от 5-05-2015, 16:23
 (голосів: 0)

На нараді в РДА визначено першочергові завдання на тиджень5 травня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів апаратну нараду, де було визначено основні завдання на найближчий тиждень. Насамперед С. Рудницький зосередив увагу на тих питаннях, які обговорювалися під час обласної скайп-наради. Відділу освіти доручено провести відповідну роботу з керівниками навчальних закладів району в контексті оптимізації шкіл.

Сектор розвитку інфраструктури отримав доручення тримати на постійному контролі стан ремонту доріг в районі.

Пропозиції, пов'язані з адмінреформою та децентралізацією влади, доручено опрацювати оргвідділу райдержадміністрації спільно з органами місцевого самоврядування та обласним Офісом реформ.

Особлива увага була звернута на заходи з відзначення Дня пам'яті та примирення, 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Йшлося про належне вшанування ветеранів та учасників АТО, впорядкування пам'ятників та пам'ятних знаків, пов'язаних з подіями Другої світової війни та боротьбою за незалежність України, забезпечення охорони громадського порядку під час проведення масових заходів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua