Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Науковці і громадські експерти обговорюють законопроекти та нормативно-правові акти у форматі відеоконференцій

Науковці і громадські експерти обговорюють законопроекти та нормативно-правові акти у форматі відеоконференцій

Автор: admin1 от 5-05-2015, 14:33
 (голосів: 0)

Науковці і громадські експерти обговорюють законопроекти та нормативно-правові акти у форматі відеоконференційКабінет міністрів України запровадив громадське обговорення законопроектів і нормативно-правових актів у форматі відеоконференцій із залученням експертів, фахівців, представників громадськості та виконавчої влади. Такі відеоконференції відбуваються щочетверга у 7 обласних центрах України: Києві, Львові, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Полтаві, Чернігові. Мета такого кроку – прозора та відкрита діяльність органів державної влади.
На Львівщині експертні зустрічі у форматі відеоконференцій із Кабміном організовує департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської обласної державної адміністрації на базі Львівського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. Постійними учасниками зустрічей є представники Громадської ради при Львівській ОДА.
Днями відбулася чергова експертна зустріч провідних науковців Львівщини, представників громадських організацій та органів державної влади, під час якої обговорили основні положення нової редакції законопроекту "Про наукову і науково-технічну діяльність".
Повну версію відеоконференції можна перегянути за цим посиланням.
Запис усіх відеоконференцій розміщено на каналі YouTube "Громадянське суспільство і влада".

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua