Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Узгоджено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через пошту

Узгоджено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через пошту

Автор: admin1 от 11-06-2013, 16:10
 (голосів: 0)

Узгоджено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через поштуЗа дорученням голови Дрогобицької райдержадміністрації Михайла Винницького, на реалізацію проекту «Адмінпослуги – спрощений доступ через пошту», 11 червня, перший заступник голови РДА Степан Рудницький провів робочу нараду, на якій були присутні начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля, начальник відділу у справах молоді та спорту управління з питань освіти молоді та спорту Марія Матієчко, керівник управління економічного розвитку Ярослава Ковтик, державний адміністратор Мирон Мацигін, керівники міськрайонного управління Пенсійного фонду, міськрайонного управління юстиції, районного відділу Держземагентства, Дрогобицького центру поштового зв'язку та начальники відділень сіл Новий Кропивник, Опарі, Нагуєвичі, смт. Меденичі та Підбуж. На нараді було узгоджено перелік адмінпослуг, що надаватимуться через пошту та розроблено інформаційну та технологічну карти їх надання.

Узгоджено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через пошту «У нас є багато сіл, які знаходяться на відстані кілька десятків кілометрів від Дрогобича, і якщо людина порахує видатки, щоб кілька разів з'їздити за довідкою, то, напевно, їй буде вигідніше звернутися до "Укрпошти". На даному етапі необхідно більше інформувати населення про переваги цих нововведень, тому до 14 червня у поштових відділення потрібно розмістити інформаційні стенди», – відзначив Степан Рудницький.

Адміністративні послуги — це ті публічні (тобто державні та муніципальні) послуги, що надаються органами виконавчої влади, виконавчими органами місцевого самоврядування та іншими уповноваженими суб'єктами, і надання яких пов'язане з реалізацією владних повноважень.

Спеціалісти центрів послуг при відділеннях поштового зв’язку надаватимуть консультації громадянам щодо оформлення технологічних карток та заяв, формуватимуть пакет документів та надсилатимуть його до муніципальних центрів послуг. Після того у відділенні, з якого був надісланий запит, клієнт отримує необхідні документи – довідки, посвідчення тощо.

 Послугу можна буде отримати навіть вдома. Для цього листоноша прийде до громадянина додому, заповнить всі необхідні анкети. Вони будуть відправлені до міського або районного інформаційно-ресурсного центру, які створені на базі дозвільного центру, де звернення громадянина буде розглянуте відповідними органами влади та прийнято рішення. Після цього документ листоноша принесе громадянину додому.

 

Узгоджено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через пошту

 

Узгоджено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через пошту

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua