Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » 9 квітня – загальнообласна весняна толока "День довкілля"

9 квітня – загальнообласна весняна толока "День довкілля"

Автор: admin2 от 7-04-2015, 09:27
 (голосів: 0)

9 квітня – загальнообласна весняна толока "День довкілля"Місячник озеленення, прибирання та благоустрою на Львівщині завершиться 9 квітня загальнообласною весняною толокою "День довкілля".

За неповний місяць виконано великий обсяг роботи, приведено до ладу більшість населених пунктів, доріг, смітників, парків і скверів, констатує департамент екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Проте у чистий четвер потрібно завершити те, що не вдалося. Тому департамент екології та природних ресурсів звертається до керівників підприємств, ректорів вищих навчальних закладів, директорів шкіл, органів виконавчої влади та самоврядування й усіх небайдужих мешканців Львівщини сконцентрувати зусилля та максимально ефективно попрацювати на весняній толоці – прикрасити свої території деревами, кущами і квітами, вивезти зрізане гілля та зібране сміття у спеціально відведені місця.

Працівники структурних підрозділів Львівської ОДА прибиратимуть у Львові парки та сквери – загалом наводитимуть лад у 24-ох заздалегідь визначених місцях. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua