Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Європейському суспільству не личать купи сміття

Європейському суспільству не личать купи сміття

Автор: admin2 от 31-03-2015, 15:24
 (голосів: 0)

Європейському суспільству не личать купи сміттяСьогодні на Асоціації сільських, селищних рад обговорювалося питання благоустрою територій.

Факт засмічення наших міст і сіл, лісів, водойм визнається всіма без винятку і дає підстави ставити під сумнів нашу цивілізованість. Але готового рецепту, як цьому запобігти, не має ніхто. Один із шляхів — організований вивіз сміття. Проте похвалитися цим можуть не всі населені пункти. Ба навіть там, де тверді побутові відходи вивозять спеціалізовані організації, не кожне приватне господарство уклало відповідну угоду, а значить — не платить за вивіз сміття. Боротися з нецивілізованими мешканцями зобов'язана влада на місцях за допомогою адмінкомісій, із залученням дільничних інспекторів міліції. Однак, з багатьох причин, така боротьба є не дуже ефективною Насамперед, зміни мають відбутися у свідомості кожного громадянина, який повинен відчути, що серед сміття жити не комфортно. Долучитися до виховання пастви має і Церква.

Місцеві голови вносили свої пропозиції: від справляння відповідного податку з громадян до введення посади інспектора з благоустрою в сільських, селищних радах. Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, який взяв участь в засіданні, зазначив, що питання прибирання територій (і не лише напередодні Великодня) знаходиться на постійному контролі, воно є у порядку денному кожної скайп-конференції, яку проводить голова облдержадміністрації Олег Синютка з очільниками районів. Якщо до цього часу обстеження територій здійснювали працівники райдержадміністрації, то цього тижня свою роботу розпочинають працівники екологічної інспекції, які безжально штрафуватимуть винних — землевласників та землекористувачів, а то і сільських, селищних голів. 8 квітня інспекційну поїздку районів в рамках місячника довкілля здійснить керівництво облдержадміністрації. 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua