Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Минулого тижня активісти Волонтерського центру "Захід" доставили допомогу українським бійцям добровольчого батальйону "ОУН"

Минулого тижня активісти Волонтерського центру "Захід" доставили допомогу українським бійцям добровольчого батальйону "ОУН"

Автор: admin2 от 19-03-2015, 13:54
 (голосів: 2)

Минулого тижня активісти Волонтерського центру "Захід" доставили допомогу українським бійцям добровольчого батальйону "ОУН"Минулого тижня представники Волонтерського центру “Захід” особисто побували в одній з найгарячіших точок війни на сході України. Тут, під Донецьким аеропортом в с.Піски героїчно тримає оборону батальйон “ОУН”. Волонтери доставили бійцям дитячі малюнки, продукти харчування та допомогу, придбану за кошти, зібрані мешканцями Дрогобиччини, Стрийщини, Самбірщини, Турківщини, Львова. За доброчинні пожертви було придбано два автомобілі, амуніцію, засоби захисту, медикаменти, зокрема, такий необхідний в умовах бойових дій кровоспинний препарат Целокс. Як повідомив один із волонтерів Тарас Гентош, всі обов'язки щодо закупівлі, ремонту та заправки техніки взяла на себе Львівська обласна організація КУН.

З вантажем вирушили Тарас Гентош, Василь Спанчак, Ігор Сивий (Інгвар) та Андрій Гуменюк (Кельт). 

13, 14 березня волонтери перебували у Пісках, де навіть під час перемир'я постійно продовжуються обстріли з боку бойовиків. У Пісках та на легендарному передовому блокпості “Республіка Міст” вони мали зворушливі хвилюючі зустріч з героїчними оборонцями України. Тут захищають свою державу вихідці з Тернопільщини, Івано-Франківщини, з Одеси, надзвичайно багато кримчан. Вояки щиро подякували за підтримку та запевнили, що жорстокий ворог не зламає їхнього бойового духу, сили волі та впевненості у перемозі. Окрім цього, волонтерів просили переказати щирі слова вітань журналістка з Варшави Моніка (її коріння походить з Дрогобиччини), журналіст боєць “Аватар”, медики “Синичка” та “Кельт”. Із зони бойових дій волонтери привезли на Дрогобиччину безцінний дарунок — Державний Прапор України з автографами українських бійців-героїв.

 

Минулого тижня активісти Волонтерського центру "Захід" доставили допомогу українським бійцям добровольчого батальйону "ОУН"

 

Минулого тижня активісти Волонтерського центру "Захід" доставили допомогу українським бійцям добровольчого батальйону "ОУН"

 

Минулого тижня активісти Волонтерського центру "Захід" доставили допомогу українським бійцям добровольчого батальйону "ОУН"Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua