Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Хореографічному ансамблю «Веселка» виповнилось 5 років

Хореографічному ансамблю «Веселка» виповнилось 5 років

Автор: admin1 от 5-06-2013, 10:15
 (голосів: 0)

Хореографічному ансамблю «Веселка» виповнилось 5 роківВ Народному домі села Нагуєвичі відбувся перший ювілейний звітний концерт хореографічного ансамблю «Веселка» з нагоди п’ятої річниці від його створення. Ведучою свята була художній керівник народного дому Світлана Гром, також звучали пісні у виконанні Оленки Щепанської та  Миколи Юхименка. Свій святковий виступ колектив розпочав із  «короля танців» вальсу, де учасники старшої групи показали свою майстерність. Після цього виступили учасники підготовчої групи з танцем «Веселі каченята». Їхня безпосередність і вміння  рухатися під музику дуже потішили батьків і гостей концерту.

За час свого  існування і завдяки наполегливій праці керівника, Марії Курп’як, колектив став активним учасником сільських та районних масових заходів, а також районних та обласних  оглядів-конкурсів, де неодноразово  отримував призові місця. У 2012 році своє мистецтво колектив представив на Міжнародному фестивалі «Сонячна Болгарія» в місті Балчик, і здобув друге місце. В основному колектив виконує українські народні танці

Своїм успіхом колектив завдячує  батькам, бо вони  підтримують колектив і духовно, і матеріально, а також депутату районної ради  Михайлові Чаплі, який неодноразово був спонсором у поїздках ансамблю. Керівник колективу також постійно відчуває товариську допомогу колег по праці – директора Народного дому Миколи Лазоровича, художнього керівника Світлани Гром та завідуючої бібліотекою-філією Анни Ганич.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua