Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Школярі району відвідали військову частину

Школярі району відвідали військову частину

Автор: admin2 от 12-03-2015, 15:43
 (голосів: 2)

Школярі району відвідали військову частинуСьогодні школярі 9-11 класів Рихтицької, Грушівської, Добрівлянської та Вороблевицької шкіл побували в гостях у військових Дрогобицької в/ч А1108, яка є підшефною частиною Дрогобицького району. Дівчат та хлопців (всього — біля 60-ти осіб) зустрів та особисто провів для них екскурсію в.о. командира частини Юрій Тищенко. Військові показали школярам казарми, де проживають військовослужбовці, їдальню, приміщення для навчання та заняття спортом. Юнаки та дівчата оглянули також артилерійську зброю, якою володіє частина, продемонстрували своє вміння розбирати та збирати автомати.

Діти були надзвичайно схвильовані та зацікавлені, адже вони побували там, де гартуються сучасні українські герої, позаяк, більшість військових цього підрозділу брали участь в АТО. Частина з них нещодавно повернулася із зони бойових дій на відпочинок додому. Інші поїхали їм на зміну захищати від ворога східні рубежі нашої Вітчизни.

Віриться, що ця подія назавжди залишиться в серцях школярів. Цілком можливо, що хтось із них вирішить пов'язати з військовою службою своє життя. Адже патріотизму та завзяттям нинішньому молодому поколінню українців не бракує.

Виховний захід організували відділ освіти та сектор молоді і спорту райдержадміністрації спільно з командуванням в/ч А1108. Такі екскурсії будуть проведені і для учнів з інших шкіл району.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua