Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Протягом вихідних керівництво РДА займалося проблемами пасажирських перевезень та водопостачання

Протягом вихідних керівництво РДА займалося проблемами пасажирських перевезень та водопостачання

Автор: admin2 от 8-03-2015, 14:57
 (голосів: 0)

Протягом вихідних керівництво РДА займалося проблемами пасажирських перевезень та водопостачання7 березня відбулась нарада з перевізниками Дрогобиччини з проблемних питань здійснення пасажирських перевезень.

Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький за результатами наради в ЛОДА 05.03.15 вчергове довів вимоги керівництва області щодо безпебійного функціонування пасажирських перевезень за всіма маршрутами, з врахуванням реального пасажиропотоку та законних прав окремих категорій громадян.
Було обговорено питання рентабельності пасажирських перевезень за окремими маршрутами в контексті стрімкого росту цін на паливо-мастильні матеріали, автозапчастини тощо. 
Окрім того перевізники звернули увагу на неможливість здійснення перевезень за маршрутами, які проходять в напрямках Трускавець-Борислава та Борислав-Східниця у зв'язку з перекриттям дороги мешканцями міста Борислава на знак протесту проти відключення водопостачання.
Відбувся виїзд робочої групи РДА на чолі з С.Рудницьким для зясування ситуації.  В ході спілкування керівництво райдержадміністрації та Бориславської  міської ради повідомило громаді, що  за результатами наради під керівництвом заступника голови ОДА Ірини Гримак за сприяння ПАТ "Львівобленерго" станом на 7 березня буде врегульовано питання щодо відновлення водопостачання міста Борислав. Після кількаразових тривалих перемовин влади міста та району  з мешканцями, а також завдяки відновленню подачі води в помешкання  спочатку було розблоковано проїзд в напрямку Борислав-Східниця, пізніше - Борислав-Трускавець.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua