Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » НПК «Галичина» не забезпечує виконання військово-транспортного обов'язку – військовий комісар

НПК «Галичина» не забезпечує виконання військово-транспортного обов'язку – військовий комісар

Автор: admin1 от 27-02-2015, 16:16
 (голосів: 0)

НПК «Галичина» не забезпечує виконання військово-транспортного обов'язку – військовий комісарЧергове засідання районного Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури відбулося сьогодні, 27 лютого, в Дрогобицькій райдержадміністрації. Його провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Першочергові питання, що обговорювалися на засіданні це охорона об’єктів підвищеної небезпеки, забезпечення оповіщення за допомогою проводового радіо та стаціонарного телефонного зв’язку в сільських населених пунктах.

Великі зауваження щодо виконання військово-транспортного обов'язку в рамках часткової мобілізації представив військовий комісар Віктор Попов до керівництва ВАТ «Нафтопереробний комплекс «Галичина», тому районним Оперативним штабом буде негайно створена комісія по вивченню цього питання.

За словами начальника МВ ГУМВСУ у Львівській області Андрія Біласа в місті Дрогобичі та Дрогобицькому районі розпочато п’ять  кримінальних проваджень за фактами ухилення від мобілізації.

Присутні на засіданні заслухали керівників підприємств, де знаходяться об’єкти підвищеного ризику. 

НПК «Галичина» не забезпечує виконання військово-транспортного обов'язку – військовий комісар
НПК «Галичина» не забезпечує виконання військово-транспортного обов'язку – військовий комісар
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua