Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулося засідання спеціальної комісії

Відбулося засідання спеціальної комісії

Автор: admin1 от 19-02-2015, 09:19
 (голосів: 0)

Відбулося засідання спеціальної комісії18 лютого в кабінеті першого заступника голови райдержадміністрація Степана Рудницького відбулося засідання спеціальної комісії для вжиття заходів щодо запобіганню різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.
На засіданні розглядалось питання про заплановане масове вивільнення працівників в ТзОВ "Курортліфт" села Модричі, а також ТзОВ "Імені Лесі України" села Ступниця. Зі слів керівника ТзОВ "Курортліфт" В. Біласа даний крок для підприємства є вимушений, оскільки вони обслуговують санаторії міста Трускавця, які починають масово призупиняти свою діяльність через відсутність пацієнтів.
Відбулося засідання спеціальної комісіїЗаступник керівника Дрогобицького міськрайонного центру зайнятості Галина Петречко повідомила, що вакансій на даний час є мала кількість. Та бажаючі можуть звернутися до військової частини, яка дислокується в Дрогобичі. В даній частині на сьогоднішній день є 130 господарських та військових вакансій.
Керівник управління агропромислового розвитку Зеновій Кебза запропонував працівникам, які вивільняються зайнятись садівництвом по спеціальній програмі. Саджанці при цьому будуть надані безкоштовно.
Степан Рудницький наголосив на дотриманні всіх законних прав працівників, які вивільняються, а також на обов’язковій виплаті всіх належних їм коштів. Для роз’яснення прав працівників, які вивільняються, а також можливого їх подальшого працевлаштування комісією було прийнято рішення провести на даних підприємствах круглі столи за участю фахівців центру зайнятості, відділу економіки, а також управління агропромислового розвитку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua