Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулася нарада із сільськими, селищними головами

Відбулася нарада із сільськими, селищними головами

Автор: admin2 от 4-02-2015, 13:05
 (голосів: 1)

Відбулася нарада із сільськими, селищними головами4 лютого в райдержадміністрації відбулася нарада із сільськими, селищними головами, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький. Він інформував про підсумки наради, яка проходила напередодні в області, де розглядалися питання мобілізації громадян та транспортних ресурсів, затвердження місцевих бюджетів, ремонту доріг, функціонування гарячої лінії тощо.

У нараді в райдержадміністрації взяли участь начальник Дрогобицького управління СБУ Борис Пантюхов, воєнком Віктор Попов та міжрайонний прокурор Володимир Павич. Основне питання - взаємодія органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, силових органів в умовах режиму підвищеної готовності. Йшлося про проведення роз'яснювальної роботи серед населення щодо забезпечення мобілізації та навчання резерву для армії, як одного із способів укріпити обороноздатність держави, провести демобілізацію тих, хто майже рік знаходиться на передовій. До роботи з населенням рекомендовано залучити місцевий актив, священиків, учасників АТО, які є свідомими патріотами своєї землі і з честю виконують священний обов'язок кожного громадянина — захист Вітчизни.

Військовий комісар Віктор Попов зазначив, що під мобілізацію підпадають і особи, тимчасово переселені зі східних теренів, депутати місцевих рад.

“Сьогодні спільне завдання — укріпити наші рубежі так, щоб агресор ні на крок не просунувся вперед на українській землі” - сказав начальник управління Служби безпеки. Борис Пантюхов також наголосив, що населенню треба бути максимально уважними у плані терористичної небезпеки і повідомляти правоохоронців про підозрілих осіб, не виключаючи місцевих мешканців, які можуть створювати потенційну терористичну загрозу. Він вкотре закликав місцеві ради більш тісно співпрацювати у всіх цих питаннях з патріотичними громадськими організаціями, такими, як Автомайдан, Самооборона, “Правий сектор” та інші. Прокурор Володимир Павич застеріг, що правоохоронні органи сьогодні мають всі повноважень і ресурси, щоб зупинити корупцію при проведенні мобілізації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua