Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Про роботу в умовах режиму підвищеної готовності йшлося на засіданні районного Оперативного штабу

Про роботу в умовах режиму підвищеної готовності йшлося на засіданні районного Оперативного штабу

Автор: admin2 от 29-01-2015, 10:12
 (голосів: 0)

Про роботу в умовах режиму підвищеної готовності йшлося на засіданні районного Оперативного штабу28 січня в райдержадміністрації відбулося розширене засідання Оперативного штабу для координації роботи з питань безпеки громадян і захисту об'єктів інфраструктури району, у якому взяли участь представники районної влади, СБУ, правоохоронних органів, військкомату, підрозділів МНС, охорони здоров'я, комунальних служб, зв'язку, Райавтодору, громадських об'єднань. Зважаючи на специфіку регіону на засідання були запрошені також представники влади та відповідних служб життєзабезпечення Дрогобича, Борислава, Трускавця та Стебника.

Начальник управління СБУ Борис Пантюхов інформував присутніх про мету введення режиму підвищеної готовності, яка полягає в координації дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, спрямованих на забезпечення захисту населення, територій і майна для подолання надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути внаслідок терористичних актів на території Дрогобиччини. Керівник управління Служби безпеки наголосив на необхідності тісної та злагодженої взаємодії у випадку виникнення загрози. Йшлося про особливу увагу до охорони об'єктів підвищеної небезпеки, про посилення патрулювання населених пунктів із залученням громадських об'єднань таких, зокрема, як Самооборона, Автомайдан тощо. Стоїть завдання створення резерву пального, технічних та лікарських засобів, резервних закладів охорони здоров'я. В цьому плані є пропозиція тісно працювати з місцевим бізнесом, волонтерськими службами, закордонними містами-побратимами.

Борис Пантюхов також зазначив, що не потрібно сіяти паніку, але необхідно проводити роз'яснювальну роботу з населенням, попереджати будь-якіПро роботу в умовах режиму підвищеної готовності йшлося на засіданні районного Оперативного штабу провокативні дії, особливу увагу зосереджувати на підозрілих особах та предметах. Про такі підозри громадяни можуть повідомляти за номером 102 або 0971177315.

Керівники служб інформували про заходи, які вживаються ними в умовах режиму підвищеної готовності.

Воєнком Віктор Попов доповів про хід та особливості четвертої хвилі мобілізації.

Свої пропозиції у плані безпеки та взаємодії в рамках роботи оперативного штабу виклали перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Роман Урбан, перший заступник Бориславського міського голови Роман Дурбак, інші учасники.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua