Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » У кожній області необхідно визначити критичний перелік об'єктів місцевого значення і взяти їх під посилений контроль

У кожній області необхідно визначити критичний перелік об'єктів місцевого значення і взяти їх під посилений контроль

Автор: admin1 от 23-01-2015, 14:41
 (голосів: 0)

У кожній області необхідно визначити критичний перелік об'єктів місцевого значення і взяти їх під посилений контрольПрем’єр-міністр України Арсеній Яценюк підписав доручення, згідно з яким кількасот об’єктів загальнодержавного значення підлягають обов’язковій охороні Міністерством внутрішніх справ України, Національною гвардією України та Службою безпеки України. Про це Глава Уряду повідомив під час селекторної наради з керівниками ОДА в Кабінеті Міністрів у п’ятницю, 23 січня.
«Зараз я підпишу доручення. Є декілька сотень об'єктів загальнодержавного значення, які підлягають після сьогоднішнього рішення обов’язковій охороні Міністерством внутрішніх справ, Національною гвардією та Службою безпеки України. До таких об'єктів відносяться порти, аеропорти, низка об'єктів «Укрзалізниці», гідротехнічні споруди, електростанції», – повідомив Арсеній Яценюк.
Відповідний перелік для службового користування відправляється МВС, Нацгвардії і СБУ.
Арсеній Яценюк також доручив головам обласних державних адміністрацій разом із МВС і СБУ визначити відповідний критичний перелік об'єктів місцевого значення: «У першу чергу це стосується водопостачання, електропостачання, газопостачання і місць масового скупчення людей, - там, де може виникати найвищий рівень загрози».
«Ситуація непроста. Але наше завдання - щоб люди відчували себе в безпеці й ключові об'єкти інфраструктури, які мають стратегічне значення як для держави в цілому, так і для кожного вашого міста і кожної області, повністю охоронялися», - наголосив Арсеній Яценюк.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua