Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Фінансування закладів культури — тема зустрічі з керівниками народних домів

Фінансування закладів культури — тема зустрічі з керівниками народних домів

Автор: admin1 от 23-01-2015, 10:56
 (голосів: 0)

Фінансування закладів культури — тема зустрічі з керівниками народних домів22 січня в районному народному домі відбулася зустріч першого заступника Дрогобицької райдержадміністрації Степана Рудницького, голови Асоціації сільських та селищних рад Степана Коваля з керівниками народних домів сіл району. Відбувся обмін думками щодо подальшого фінансування закладів культури. Було вислухано позицію працівників культури, які виступають проти передачі субвенції з районного бюджету для фінансування народних домів сільськими та селищними радами.

 Степан Рудницький та Степан Коваль наголосили, що зміни до Бюджетного кодексу, прийняті Верховною Радою ставлять нас перед фактом: якщо освіта та медицина в 2015 році будуть фінансуватися з державного бюджету, то культура — з районного. Основна ідея ухвалених змін до Бюджетного кодексу України ‒ це децентралізація, тобто передача повноважень громадам з одночасною передачею додатково фінансового ресурсу з державного бюджету. І до цього потрібно поставитись з розумінням, адже реформи в нашій державі необхідні, а починати завжди тяжко.

Фінансування закладів культури — тема зустрічі з керівниками народних домів

Фінансування закладів культури — тема зустрічі з керівниками народних домів
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua