Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В Новому Кропивнику відбулося віче з нагоди Дня Соборності України

В Новому Кропивнику відбулося віче з нагоди Дня Соборності України

Автор: admin2 от 23-01-2015, 10:03
 (голосів: 1)

В Новому Кропивнику відбулося віче з нагоди Дня Соборності УкраїниУ селах району відбулися заходи до Дня Соборності України.

Так громада села Новий Кропивник в честь цього великого свята зібралася на віче у місцевому парку, яке розпочали Гімном України. Присутні вшанували пам'ять перших загиблих майданівців. Отець Ярослав прочитав молитву за Україну та її героїв. Про історію цього свята розповіла вчитель історії сільської школи УлянаЛіщинська.
Під час дійства надійшла інформація про поранення земляка-героя, який знаходиться в зоні АТО та постраждав, тримаючи оборону 31 блокпоста. Учасники віча помолилися за його здоров'я свого героїчного односельця.
На віче виступили 
школярі, депутати сільської ради Василь Свищ та Любомир Свищ, які говорили про те, що ми повинні знати свою історію. Без пам'яті про минуле немає майбутнього.
На завершення громада села організувала живий ланцюг єднання, який дістав аж до Східниці, де сусіди-східничани зі свого боку зімкнули ланцюг. На завершеннявсі разом заспівали гімн, заколядували та помолились за Україну та наших воїнів.
Організували святкове дійство місцевий Народний дім та Самооборона села.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua