Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В райдержадміністрації обговорювали проекти з енергозбереження

В райдержадміністрації обговорювали проекти з енергозбереження

Автор: admin2 от 20-01-2015, 12:19
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації обговорювали проекти з енергозбереження20 січня в райдержадміністрації відбулася робоча нарада з енергозбереження. У нараді взяли участь заступник голови районної ради Роман Урбан, сільські голови і директори шкіл Грушова та Лішні, керівники фінансового управління, сектору з питань ЖКГ райдержадміністрації, районного управління капітального будівництва. Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький, який провів нараду, зазначив, що в цьому році державна субвенція на заходи з енергозбереження в бюджетній сфері буде скеровуватися лише на фінансування проектів, які передбачають перехід з газового опалення на альтернативні види, в т.ч., тверде паливо, оскільки вартість газу постійно зростає.

У минулому році в районі було започатковано два такі проекти. Обидва — в галузі освіти. Сьогодні найбільше газу використовують Грушівська та Лішнянська СЗШ І-ІІІ ст. (до 90 тис. м3), тому тут в минулому році спроектовано котельні на твердопаливні котли.

Учасники розмови висловили свої міркування та зауваження з приводу проектів. Однозначно, що використання газу є звичним і простішим способом. Але проблеми з його постачанням та ціна змушують шукати альтернативу, щоб на майбутнє не опинитися в критичній ситуації і забезпечити в школах належний температурний режим. Лішнянській сільській раді запропоновано також за наявні у сільському бюджеті кошти паралельно провести реконструкцію системи опалення в приміщенні школи. У Грушові планується спорудження котельні на тверде паливо, реконструкція системи опалення в школі та заміна теплотраси, в тому числі, до дитсадка.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua