Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Актуальні питання децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування

Актуальні питання децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування

Автор: admin1 от 17-01-2015, 09:30
 (голосів: 0)

Актуальні питання децентралізації влади та розвитку місцевого самоврядування16 січня, у Львові в готелі „Reikartz Дворжец Львів”  відбувся круглий стіл на тему “Функціональна Децентралізація в Україні”. Круглий стіл у Львові є шостим із серії регіональних круглих столів, в рамках якого організатори обмінялись думками з аудиторією заявлених питань для кращого розуміння потреб регіону експертами та для обговорення найактуальніших питань, щодо майбутнього законодавчого регулювання адміністративно-територіального устрою та місцевого самоврядування. В заході також взяли участь перший заступник Дрогобицької РДА Степан Рудницький та голова асоціації сільських та селищник рад району Степан Коваль. 
Під час дискусії експертами коротко були презентовані основні засади майбутньої реформи децентралізації, принципи, що лягли в основу законопроектів щодо реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою та децентралізації влади.
В другій частині заходу учасники, разом з експертами, дійшли до витоків нагальних проблем громад та згенерували рішення, що дозволять країні стати на шлях реформування влади.
Під час заходу обмін думками, генерацію ідей та рішень очолили відомі експерти та громадські діячі: Анатолій Ткачук (Директор з науки Інституту громадянського суспільства), Юрій Ганущак (Директор інституту розвитку територій), Сергій Шаршов (Директор Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства).
Організатор заходу — Інститут громадянського суспільства за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та під егідою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово- комунального господарства України.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua