Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Першочергове завдання - робота над бюджетом

Першочергове завдання - робота над бюджетом

Автор: admin2 от 14-01-2015, 12:47
 (голосів: 1)

Першочергове завдання - робота над бюджетом13 січня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Насамперед, він подякував всім, хто займався організацією перебування на Дрогобиччині дітей з Донецької області. Степан Рудницький доручив відділу освіти підготувати список тих, хто долучився до цієї доброчинної патріотичної акції, щоб висловити цим людям подяку.

Одне з найважливіших питань наради — підготовка проекту бюджету району на 2015 рік для погодження його на Колегії райдержадміністрації та затвердження сесією районної ради. Перший заступник голови райдержадміністрації дав завдання фінансовому управлінню спільно з бюджетними відділами невідкладно вивчити та подати відповідні розрахунки щодо фінансування дитячих дошкільних установ, Народних домів, харчування школярів пільгових категорій тощо.

Відділ економіки, промисловості та торгівлі отримав доручення підготувати та подати зведену чітку інформацію щодо інвестиційних проектів, які реалізуються в районі, та перспектив для впровадженнях нових інвестиційних пропозицій.

Відділ інфраструктури повинен на постійному контролі тримати проведення Райавтодором ямкових ремонтів на автошляхах району, а також провести моніторинг ефективності та доцільності подальшого впровадження запланованих у бюджетній сфері заходів з енергозбереження.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua