Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На Донбас вирушив зведений загін правоохоронців Львівщини

На Донбас вирушив зведений загін правоохоронців Львівщини

Автор: admin1 от 12-01-2015, 09:50
 (голосів: 0)

На Донбас вирушив зведений загін правоохоронців ЛьвівщиниБійці зведеного загону правоохоронців Головного управління МВС України у Львівській області 11 січня, відправились у зону АТО для охорони громадського порядку та об’єктів життєзабезпечення у містах Донбасу. Про це повідомили у ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.
«Сьогодні у зону АТО ми проводжаємо 63 бійців зведеного загону. Більшість з них вперше відправляється виконувати бойові завдання на сході нашої держави, проте серед них є й досвідчені бійці. Командування АТО поставило перед ними два завдання. Перше – це забезпечення громадського порядку і друге – охорона життєво важливих для міста об’єктів: електропідстанцій, мостів та інших», - розповів заступник начальника ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Маруняк.
До складу зведеного загону увійшли працівники різних служб та підрозділів ОВС Львівщини: дільничні інспектори міліції, працівники розшуку, слідства та інші.
«Усі бійці – добровольці, пройшли навчання на Яворівському полігоні та забезпечені усім необхідним для виконання завдань: зброєю, одягом, продуктами харчування», - зазначив командир зведеного загону правоохоронців ГУМВС України у Львівській області, начальник Турківського райвідділу міліції, підполковник міліції Андрій Кумечко.
Як завжди, на виконання бойового завдання правоохоронців проводжали представники Головного управління МВС України у Львівській області, рідні та близькі.
Нагадаємо, від початку тижня три загони правоохоронців Львівщини відправились для несення служби у зону АТО. Загін працівників ДАІ вирушив на схід України 6 січня, 10 січня відбулась ротація бійців батальйону «Львів».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua