Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Богдан Матківський провів першу зустріч з виборцями в якості народного депутата

Богдан Матківський провів першу зустріч з виборцями в якості народного депутата

Автор: admin2 от 5-01-2015, 17:06
 (голосів: 1)

Богдан Матківський провів першу зустріч з виборцями в якості народного депутата
5 січня в сесійній залі районної ради відбулася зустріч з народним депутатом України Богданом Матківським. Поспілкуватися з народним обранцем прийшли представники влади району, сільські, селищні голови, депутати районної ради, депутат обласної ради Михайло Задорожний, громадські активісти, журналісти.

На початку зустрічі Богдан Матківський, щоб випередити будь-які запитання з цього приводу, пояснив, чому вирішив приєднатися до фракції “Блок Петра Порошенка”. Таку пропозицію нардеп прийняв особисто від Президента України, який єдиний з політиків сам виявив бажання поспілкуватися на цю тему з народним обранцем особисто.

Богдан Матківський повідомив також про свою участь у депутатській групі “Україна понад усе”, з допомогою якої має надію сприяти у захисті інтересів Львівщини. Серед перших позитивних кроків у депутатській ролі він назвав  свою участь у розробці законопроекту про заборону вивозити з України за кордон необроблений ліс.

Розповів народний депутат України про нелегкий бюджетний процес, який він слушно порівняв з процесом прийняття Конституції України. Запропонований проект бюджету, як зазначив Богдан Матківський, не влаштовував багатьма пунктами, тому до нього було внесено чимало змін. Робота на цьому на завершується, тому доповнення і зміни будуть і надалі напрацьовуватися.

Присутні  поставили новообраному народному депутату від Дрогобиччини чимало запитань, які стосувалися виділення коштів для ремонту доріг, завершення протипаводкових заходів, розпочатих у 2008 році, про допомогу пораненим на Майдані та в АТО, про матеріально-технічне забезпечення українського війська. Учасники зустрічі запитували про принципи майбутньої адмінреформи та реформи охорони здоров'я. Йшлося про спірні моменти щодо наповнення місцевих бюджетів. Було запитання про подальше перебування на посаді голови Нацбанку В.Гонтарєвої. Запитували у депутата про те, що йому відомо про резонансну справу загибелі юнака в Урожі (Богдан Матківський повідомив, що до цього часу не отримав відповіді ані від прокуратури, ані від обласного управління МВС, але не має наміру залишати цього питання та домагатиметься офіційних висновків від правоохоронних органів). Звучало чимало слушних пропозицій. Зокрема, депутат районної ради Ярослав Радевич-Винницький запросив народного депутата підтримати ідею існування Асоціації депутатів усіх рівнів від Дрогобиччини та місцевої агломерації. Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник звернув увагу народного обранця на необхідність ініціювати на законодавчому рівні  зміни нормативно-грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, яка на даний час є неприпустимо низькою ( в середньому на рівні району 5 — 6 тис. грн. за гектар). Депутат районної ради Любомир Сікора знову повернувся до надання статусу національного заповіднику “Нагуєвичі”. Головний лікар ДРТМО Валерій Паламарчук закликав при реформі охорони здоров'я дотримуватися здорового глузду та не дозволити знищити сільські, селищні  ФАПи, амбулаторії, лікарні, не організувавши належним чином сучасне медичне обслуговування мешканців найвіддаленіших населених пунктів.

Щодо цих та інших питань і пропозицій п.Богдан Матківський попросив присутніх сформулювати їх відповідним чином та подати до його громадськоїБогдан Матківський провів першу зустріч з виборцями в якості народного депутата приймальні.

Голова районної ради Михайло Сікора подякував народному депутатові за те, що він у цей напружений час знайшов можливість провести таку зустріч, що було великою рідкістю для попередніх обранців. Народний депутат України Богдан Матківський побажав присутнім та усій громаді Дрогобиччини насамперед миру, спокою та щасливих Різдвяних свят. Він також запевнив, що працюватиме чесно і самовіддано задля Української держави та свого виборчого округу, буде завжди відкритим та доступним для своїх виборців.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua