Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На делегацію дітей зі сходу на Дрогобиччині чекає цікава Різдвяна програма

На делегацію дітей зі сходу на Дрогобиччині чекає цікава Різдвяна програма

Автор: admin2 от 30-12-2014, 13:33
 (голосів: 0)

На делегацію дітей зі сходу на Дрогобиччині чекає цікава Різдвяна програма30 грудня в райдержадміністрації відбулася чергова робоча зустріч щодо організації перебування на Дрогобиччині групи дітей із селища Миронівське Донецької області. Нараду провів заступник голови РДА Іван Мізерник. За участю Тараса Гентоша - помічника народного депутата України Богдана Матківського, представників відділів культури та освіти, директорів шкіл обговорено та погоджено питання проживання та культурну програму візиту. Йшлося також про організацію безпечного  довезення дітей до місця проживання та на екскурсії.

Як уже повідомлялося, група з 36-ти дітей та 4-ох дорослих, які їх супроводжуватимуть, приїде на Дрогобиччину 3 січня та гостюватиме у нас протягом РіздвянихНа делегацію дітей зі сходу на Дрогобиччині чекає цікава Різдвяна програма свят. Для них запланована участь у місцевих Різдвяних дійствах, цікаві краєзнавчо-історичні екскурсії містами Дрогобиччини та Львова. Окрім цього гості зі сходу України відвідають фортецю Тустань в Уричі, заповідник "Нагуєвичі", Меденицький зоопарк, багато інших цікавих місць. Діти проживатимуть у сім'ях своїх ровесників з Нагуєвич, Урожа, Підбужа, Сторони. Тут їх готові оточити увагою та гостинністю, притаманними галицьким родинам, особливо, в часі Різдва.

До організації візиту долучаються Дрогобицька міська рада, релігійні громади.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua