Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В оселю сім'ї загиблого українського героя Степана Бродяка провели газ

В оселю сім'ї загиблого українського героя Степана Бродяка провели газ

Автор: admin2 от 25-12-2014, 14:37
 (голосів: 5)

В оселю сім'ї загиблого українського героя Степана Бродяка провели газ
24 грудня в домівці, де мешкає сім'я загиблого в боях за цілісність нашої держави українського героя Степана Бродяка, засвітився голубий вогник. На урочисте запалення газу, підведеного нещодавно спільними зусиллями, зібралися ті, хто брав участь в організації цієї доброї справи. 

Насамперед - сама родина, яка не сиділа і не чекала, склавши руки, особливо, брат загиблого Роман, який взяв на себе організаційні питання.

Сприяли у приватизації земельної ділянки Ясеницесільнянський сільський голова Богдан Багрій, землевпорядник Тарас Халавка. На звернення про допомогу оперативно та з розумінням відреагували начальник Дрогобицького управління газового господарства Павло Фінько та начальник Бориславської газової дільниці Едуард Бринь. Допомогти родині загиблого героя охоче зголосилися депутати районної ради Іван Фідик, Василь Партика і Микола Кобільник.

Зроблено добру справу. І не так тепло голубого вогника, як увага людей, які допомагали щиро, не задля слави, зігріла в цей день скорботні серця рідних Степана Бродяка, його дружини та двох малих діток.

І це - лише невелика часточка того, що ми можемо, що повинні робити задля пам'яті про тих, хто віддав своє життя за кожного з нас, за майбутнє Української держави.

Будівництво газогону і сільської газопровідної мережі в Ясениці Сільній, розпочате у 2006 році на честь 150-их роковин Івана Франка, було завершене лише чотири роки тому.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua