Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Ю. Турянський: Спільне святкування Дня Святого Миколая у Луганській області засвідчило про єдність нашого народу

Ю. Турянський: Спільне святкування Дня Святого Миколая у Луганській області засвідчило про єдність нашого народу

Автор: admin2 от 23-12-2014, 15:33
 (голосів: 0)

Ю. Турянський: Спільне святкування Дня Святого Миколая у Луганській області засвідчило про єдність нашого народуСьогодні т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський зустрівся з директором Львівського академічного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича Миколою Гнатенком, який нещодавно зі своєю трупою повернувся із гастрольної поїздки у Луганську область.

Під час зустрічі Микола Гнатенко вручив очільнику області Подяку голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля, адресовану Юрію Турянському “за поглиблення партнерської взаємодії серед закладів культури Львівської та Луганської областей, і значний внесок у розвиток української національної свідомості на Луганщині”.

Окрім того, директор театру передав пакунок дружніх листів від луганських школярів ровесникам Львівської області та святкову ялинку, яку власноруч виготовив школяр 7-А класу Кремнінської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Микола Гнатенко розповів, що мешканці Луганської області надзвичай тепло прийняли виступи колективу Львівського академічного музично-драматичного театру ім. Ю. Дрогобича, про що свідчили повні зали у будинках культури міст Рубіжне та Сєвєродонецьк.

“Також багато дітей та людей старшого віку з цікавістю спостерігали за вертепним дійством у нашому виконанні, який відбувся безпосередньо біля Різдвяної шопки на центральній площі міста Сєвєродонецьк”, - поділився враженнями М. Гнатенко.

В свою чергу, Юрій Турянський висловив подяку усім митцям Львівщини за високопрофесійну організацію свята Миколая на Сході України.

“Сподіваюся, Львівщина передала часточку різдвяного настрою нашим друзям, яким зараз нелегко жити в надскаладних умовах війни. Однозначно, ця поїздка засвідчила про єдність нашого народу та волю до цілісності держави, адже Україна у нас єдина, і народ один”, - наголосив Ю. Турянський.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua