Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Місцевим бюджетам перераховано річний обсяг субвенції з державного бюджету на ремонт комунальних доріг

Місцевим бюджетам перераховано річний обсяг субвенції з державного бюджету на ремонт комунальних доріг

Автор: admin2 от 22-12-2014, 17:49
 (голосів: 0)

Місцевим бюджетам перераховано річний обсяг субвенції з державного бюджету на ремонт комунальних дорігМісцевим бюджетам Львівщини 22.12.2014 року перераховано черговий транш субвенції з державного бюджету на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг комунальної власності у населених пунктах в сумі 1 847,4 тис. гривень.

З початку року їм передано коштів субвенції з державного бюджету на цю мету в сумі 162 865,9 тис. грн. або 100 відсотків до річних призначень, в тому числі через обласний бюджет – 52 585,3 тис. грн. та безпосередньо з держаного бюджету – 110 280,6 тис. гривень.

Таким чином, із врахуванням залишків коштів за субвенцією на початок року та проведеними розрахунками в поточному році, на рахунках місцевих бюджетів, за оперативними даними, зосереджений фінансовий ресурс на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання доріг комунальної власності в сумі 187,5 млн. гривень.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua