Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Діти бійців АТО відпочили у Польщі

Діти бійців АТО відпочили у Польщі

Автор: admin2 от 22-12-2014, 17:16
 (голосів: 0)

Діти бійців АТО відпочили у Польщі86 дітей із Львівської області, батьки яких беруть участь в АТО на Сході України, нещодавно повернулися із Республіки Польща, де перебували на відпочинку та оздоровленні.

Дітей приймала Малопольська Школа Гостинності міста Мисленіце. В рамках програми школярі відвідали міста Краків, Бохню, Татри та Криніцу-Здруй. Також 10 грудня відбувся День України в Вищій Гімназії м. Мисленіце.

Це вже вдруге Республіка Польща надає таку підтримку Львівській області у складний для нашої держави час. В червні така ж категорія дітей відвідала Західно-Поморське та Варміно-Мазурське воєводство.

В знак вдячності т. в. о. голови облдержадміністрації Юрій Турянський відзначив Подяками обласної державної адміністрації організаторів цього заходу, а саме Маршалка Малопольського воєводства Марека Сову, директора департаменту освіти Маршалківського уряду Малопольського воєводства Даріуша Стирну, директора вищої гімназії м. Мисленіце (Республіка Польща), Єжи Нідерталя та Генерального Консула України у м. Кракові Віталія Максименка.

Нагадаємо, Львівська область активно співпрацює з Малопольським воєводством на підставі Угоди про співпрацю від 08.10.2004. В рамках угоди про співробітництво між Львівською областю та Маршалком Малопольського воєводства реалізовано низку спільних проектів у сфері економіки, туризму, відновлення історичних пам’яток, освіти, інвестиційної політики тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua