Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » На нараді в РДА йшлося про законність ведення на території району земляних робіт

На нараді в РДА йшлося про законність ведення на території району земляних робіт

Автор: admin2 от 18-12-2014, 07:46
 (голосів: 0)

На нараді в РДА йшлося про законність ведення на території району земляних робіт17 грудня перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів робочу нараду з питань ведення різними структурами земляних робіт на території району. Йшлося, зокрема, про розкопування трубопроводу на території Броницької та Лішнянської сільських рад. Як з'ясувалося, роботи проводить фірма-підрядник, яка має угоду з ВАТ “НПК “Галичина” на розкопування старого недіючого водопроводу, що належить підприємству. Демонтаж водопроводу ведеться на землях, користувачем яких є Служба автомобільних доріг. У процес, відповідно до звернень Дрогобицького райавтодору, неодноразово втручалися правоохоронні органи. Зокрема, Райавтодор наполягає, що проведення робіт з ними не погоджене. Натомість представники Нафтопереробного заводу продемонстрували пакет документів і стверджують, що всі необхідні дозволи у них є. Заступник генерального директора Олена Жуковська зазначила, що підприємство, яке в даному випадку розпоряджається своїм власним майном, не має жодних намірів чинити незаконно. Тому, якщо дорожні служби мають претензії, то повинні їх аргументовано, в межах чинного законодавства викласти, а не скаржитися в правоохоронні органи. Керівництво заводу готове виконати всі законні вимоги.

Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький наголосив, що райдержадміністрація не втручається в господарську діяльність жодного підприємства і виступає за порозуміння між власниками комунікацій та землекористувачами. Єдина вимога влади — вести роботи за встановленими правилами: після демонтажу труб проводити рекультивацію землі, прибирання придорожніх смуг.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua