Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Дрогобицький район на Різдво відвідають діти зі сходу України

Дрогобицький район на Різдво відвідають діти зі сходу України

Автор: admin2 от 15-12-2014, 14:28
 (голосів: 0)

Дрогобицький район на Різдво відвідають діти зі сходу УкраїниПід час розширеної апаратної наради, яка відбулася сьогодні в райдержадміністрації, обговорювалися актуальні питання та проблеми життєдіяльності району.

За підсумками наради перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький дав низку доручень. Зокрема, відділ економіки отримав завдання підготувати пропозиції до програми соціально-економічного та культурного розвитку району на наступний рік та розпочати роботу щодо формування стратегії розвитку району на наступні роки.

Правоохоронним органам доручено посилити роботу щодо патрулювання спільно з місцевою самообороною населених пунктів у нічний час та вести роз'яснення серед населення з метою профілактики крадіжок власного майна громадян.

Управління Держземагентства повинне підготувати зведену інформацію щодо надання земельних ділянок учасникам АТО в розрізі населених пунктів. Службам соціального захисту спільно з органами місцевого самоврядування рекомендовано звернути увагу на потреби мешканців району, які отримали поранення під час боїв на сході України.

Вкотре була звернута увага на питання вшанування пам'яті героїв Небесної сотні та загиблих воїнів — встановлення меморіальних дощок, кутків патріотичного виховання в школах, підтримка родин загиблих, зокрема, напередодні свята Миколая.

Степан Рудницький також повідомив, що райдержадміністрація підтримала ініціативу народного депутата України Богдана Матківського щодо приїзду на Дрогобиччину на Різдво дітей зі східних областей України. Питаннями влаштування їхнього побуту та змістовного відпочинку за дорученням керівництва райдержадміністрації займатиметься відділ освіти.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua