Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » 11 грудня ДП НЕК «Укренерго» знову ввело графіки аварійних відключень на Львівщині

11 грудня ДП НЕК «Укренерго» знову ввело графіки аварійних відключень на Львівщині

Автор: admin2 от 11-12-2014, 11:54
 (голосів: 0)

11 грудня ДП НЕК «Укренерго» знову ввело графіки аварійних відключень на ЛьвівщиніСьогодні, 11 грудня 2014 року, за розпорядженням диспетчера центральної диспетчерської служби Західної енергосистеми Державного підприємства НЕК «Укренерго» о 08:13 год. введено в дію графіки аварійних відключень по Львівщині сумарною потужністю 96 мегават.

Графіками аварійних відключень охоплені вулиці міста Львова: В.Великого, Кульпарківська, Любінська, С.Бандери, Залізнична, Коновальця, Героїв УПА, Чупринки, Княгині Ольги, Наукова, Трускавецька, Стрийська, І.Франка, П.Мирного, Пасічна, Зелена, Б.Хмельницького, Топольна, Грінченка, Мазепи, Жовківська, Панча, Варшавська, пр. В.Чорновола, Замарстинівська, Щурата, Ю.Липи, Патона, Любінська, Городоцька, Окружна, Шевченка, Ярошенка, та прилеглі до них; мікрорайон Левандівка; а також м.Винники.

По Львівській області графіки аварійних відключень введено у Бродівському, Буському, Городоцькому, Жидачівському,  Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському, Самбірському, Сокальському, Яворівському районах та у м.Червонограді.

Інформація з офіційного сайту ДП НЕК «Укренерго»

Графіки обмеження потужності та графіки аварійних відключень застосовано відповідно до «Інструкції про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання» (зареєстрована в Міністерстві юстиції України 19.02.2007 р. за №151/13418) для забезпечення надійної роботи об’єднаної енергосистеми України в умовах дисбалансу між виробництвом та споживанням електроенергії (потужності), а також для запобігання порушення гранично-допустимих режимів роботи гідроелектростанцій і водосховищ України та дотримання узгодженого графіка перетоків електроенергії з енергооб’єднанням країн СНД та Балтії.

ДП «НЕК «Укренерго» інформує, що дисбаланс між виробництвом і споживанням електроенергії утворився внаслідок відключення по аварійних заявках 28 енергогенеруючих одиниць на теплових електростанціях генеруючих компаній, які не входять до складу ДП «НЕК «Укренерго», з яких 19 відключено через низькі запаси вугілля на складах теплоелектростанцій генеруючих компаній (запасів вугілля на цих електростанцій вистачить від 2 до 10 днів роботи), а також через недостатність гідроресурсів для ГЕС.

Відділ корпоративних зв’язків
ПАТ „Львівобленерго”
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua