Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сьогодні відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради

Сьогодні відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради

Автор: admin2 от 11-12-2014, 14:57
 (голосів: 0)

Сьогодні відбулося пленарне засідання чергової сесії районної ради11 грудня розпочала свою роботу в пленарному режимі ХХХVIII сесії районної ради. Засідання провів заступник голови районної ради Роман Урбан. У роботі сесії взяв участь перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

Депутати заслухали виконання районного бюджету за звітний період, про внесення змін до районного бюджету за 2014 рік, про звіт голови районної ради про свою діяльність, про передачу департаменту житлово-комунального господарства Львівської обласної ради функцій замовника щодо об'єкту "Реконструкція котельні Лішнянського НВК І-ІІІ ст. в с.Лішня, про звернення до Дрогобицького УЕГГ ВАТ "Львівгаз", Бориславського УЕГГ ВАТ "Львівгаз", Дрогобицького РЕМу та Бориславського РЕМу щодо недопущення відключення житлових будинків сімей учасників АТО від газо та електропостачання, земельні та інші питання.

Заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради Іван Мізерник доповідав про створення кар'єру піщано-гравійної суміші на території району. Сесія прийняла рішення детально вивчити це питання та підготувати інвестиційну пропозицію з метою залучення інвесторів для створення кар'єру.

Решту питань порядку денного будуть розглянуті на продовженому засіданні сесії.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua