Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Відбулися збори Асоціації сільських, селищних рад

Відбулися збори Асоціації сільських, селищних рад

Автор: admin2 от 8-12-2014, 14:07
 (голосів: 0)

Відбулися збори Асоціації сільських, селищних рад8 грудня відбулися збори Асоціації сільських, селищних рад району, які провів голова Асоціації, Медвежанський сільський голова Степан Коваль. На розгляд сільських, селищних голів були винесені найбільш актуальні питання життєдіяльності громад та їхніх фінансово-господарських перспектив на наступний рік.

Як завжди багато запитань та емоційних виступів стосувалося теми пасажирських перевезень. Йшлося про якість перевезень, необхідність дотримання перевізниками умов конкурсу, підвищення тарифів на пасажирські перевезення. Деякі сільські голови скаржились на невідповідність реальної протяжності маршруту до вказаних в паспорті маршруту даних, що впливає на вартість проїзду. Перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький інформував про проведені в районі два конкурси на пасажирські перевезення, метою яких було поліпшення ситуації як для пасажирів, так і для місцевих перевізників. “Оскільки, це перші конкурси, які проводяться в районі, однозначно, що є недопрацювання, тривають також судові справи,- зазначив Степан Рудницький.- Ми аналізуємо як позитивні напрацювання, так і помилки та будемо враховувати все це надалі.”

Про проекти змін до бюджетного та податкового кодексів, формування місцевих бюджетів на 2015 рік голів інформували керівник фінансового управління Віталій Перхун та заступник начальника податкової інспекції Віталій Скоропад. Члени Асоціації обговорили також питання реформи місцевого самоврядування.

Йшлося про створення районної громадської організації “Спорт для всі”.  Свої міркування з приводу зазначених питань висловив заступник голови районної ради Роман Урбан.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua