Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Начальником Західного регіонального управління призначено генерал-майора Валерія Греська

Начальником Західного регіонального управління призначено генерал-майора Валерія Греська

Автор: admin2 от 3-12-2014, 15:33
 (голосів: 0)

Начальником Західного регіонального управління призначено генерал-майора Валерія Греська3 грудня т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський взяв участь в офіційному представленні нового начальника Західного регіонального управління - генерал-майора Валерія Греська.

Валерія Греська колективу представив перший заступник голови Держприкордонслужби України, генерал-майор Василь Серватюк. На офіційну презентацію очільника Західного кордону прибули також представники міської, обласної влади та правоохоронних і взаємодіючих органів Львівщини.

Варто зазначити, що нового начальника Західного регіонального управління призначено 28 листопада. Раніше він проходив службу на Західному кордоні на посаді заступника начальника цього ж управління з розвідки.

Колишній начальник управління генерал-майор Ігор Андрусік пробув на посаді ЗахРУ шість місяців та за станом здоров’я подав у відставку.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua