Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Сьогодні - Міжнародний день інвалідів

Сьогодні - Міжнародний день інвалідів

Автор: admin2 от 3-12-2014, 11:32
 (голосів: 0)

Сьогодні - Міжнародний день інвалідівЩорічно 3 грудня в усьому світі відзначається  Міжнародний день інвалідів. До цього дня районний Центр соціальних служб для сім'ї та молоді разом з Благочинним фондом “Карітас” провели традиційний фестиваль для дітей з особливими потребами “Повір у себе, і в тебе повірять інші”.

Священик о.Володимир, який благословив дійство, справедливо зауважив, що ми повинні бути щасливими, якщо поруч з нами живуть люди з особливими потребами, бо маємо шанс стати добрішими, бути для когось корисними. І хоч ми слабкі перед фізичними немочами, але Бог сильний, і він дає нам силу справитися з труднощами.

Миру в Україні, доброго здоров'я присутнім у залі діточкам та їхнім рідним побажав перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький.

Концертну програму розпочала відома на Дрогобиччині автор та виконавиця поезій та пісенних творів Оксана Винницька, яка через власні випробування долі як ніхто розуміє неповносправних діток і намагається їм допомогти. Завдяки і її старанням та доброчинності на сцену самотужки зміг піднятися та заспівати разом з Оксаною чудовий хлопчик з Нагуєвич Дениско Бігей.

Неможливо було без хвилювання дивитися виступи родини Стиранець з Рихтич, вихованців Центру дозвілля “Дивовижні долоні” з патріотичною композицією, БФ “Карітас”, товариства “Надія”, дитячого будинку сімейного типу, Мирона Пігута, мами одного з таких діток Наталії Пікти, Олега Павличка, Регіни Коновалової. Театралізовані сценки, вірші, пісні, танцювальні номери. Можна лише уявити, яких зусиль і старань коштував цим дітям кожен виступ. Вони щиро раділи оплескам та подарункам від спонсорів — ДП “САВСЕРВІС КАРПАТИ”.

Біля сцени демонструвалася виставка творчих робіт дітей з особливими потребами.


Сьогодні - Міжнародний день інвалідів

Сьогодні - Міжнародний день інвалідів

Сьогодні - Міжнародний день інвалідів

Сьогодні - Міжнародний день інвалідів


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua