Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Новітні Герої України родом з Дрогобиччини

Новітні Герої України родом з Дрогобиччини

Автор: admin2 от 24-11-2014, 11:53
 (голосів: 0)

За громадянську мужність, патріотизм, героїчне відстоювання конституційних засад демократії, прав і свобод людини, самовіддане служіння Українському народу, виявлені під час Революції гідності, Указом Президента України трьом славним синам Дрогобиччини присвоєне звання Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка” (посмертно).

 

 

Новітні Герої України родом з Дрогобиччини
Йосип Шілінг
14 березня 1952 року— 20 лютого 2014 року

Уродженець с. Вороблевичі Львівської області. Мешканець м.Дрогобич. Будівельник. На Майдан приїжджав двічі. Загинув 20 лютого від пострілу біля «Жовтневого палацу» в Києві. Похований у с.Вороблевичі.

 

 

 

Новітні Герої України родом з Дрогобиччини
Богдан Вайда
28 квітня 1965 року — 20 лютого 2014 року

Мешканець с. Летня Дрогобицького району Львівської області. Активний учасник національного відродження 1989—1991 років. Вступив до самооборони Майдану, перебуваючи в Києві у грудні 2013 р. Вдруге приїхав до Києва 20 лютого. Загинув від кулі снайпера. Похований у с.Летня.

 

 

Новітні Герої України родом з Дрогобиччини
Олег Ушневич
20 червня 1982 року — 20 лютого 2014 року

Народився у Дрогобичі. Отримав вищу освіту, вчителював на Сколівщині, згодом виїжджав на заробітки. На Майдані перебував від листопада. 18 лютого врятував життя тернополянину Олексію Воронцову. 20 лютого був застрелений снайпером на вулиці Інститутській поблизу «Жовтневого палацу». Похований у м. Сколе.

 


Ці імена закарбувалися в нашій пам'яті у лютому 2014-го. Вони були серед тих, хто першими у ХХІ-му столітті у центрі європейської столиці загинув від рук злочинної влади, захищаючи європейські цінності, свободу і права кожного з нас. Воїни Небесно сотні, які вийшли з дерев'яними щитами супроти до зубів озброєної сили. Вони були серед перших, кого Україна оплакувала і хоронила як Героїв. 22 листопада Президент України Петро Порошенко офіційно закріпив за ними звання, ще рік тому присвоєне їм всенародно. Від часу їхньої загибелі не одна сотня українських воїнів світла поповнила лави Небесного воїнства.

Вічна слава і пам'ять Героям України! Герої не вмирають!

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua