» Інформація » Акція «Незабудка пам’яті» у Волощі

Акція «Незабудка пам’яті» у Волощі

Автор: admin1 от 24-11-2014, 10:03
 (голосів: 0)

Акція «Незабудка пам’яті» у Волощі Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу у 32-33 роках ХХ століття. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив земне життя у пекельних муках.
1933 рік. Найчорніший час в історії України. І до сьогодні боляче ступати стежками жахливої трагедії, яка сталася на благословенній землі квітучого українського краю. Ніде в світі не зафіксовано голоду, подібного тому, що випав тоді на долю однієї з найродючіших країн. Навесні 33-го в Україні помирало 25 тисяч людей щодня, 1000 – щогодини, 17 щохвилини. Всього жертвами голоду за неповними даними стало від 7 до 10 мільйонів чоловік, з них 3 мільйони - діти.
Вшанувати пам’ ять невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля наших дітей, які повинні завжди пам’ ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося. Тому, для вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-33рр., у Волощанському НВК –ІІ ст. вже стало традицією проводити акцію «Незабудка пам’яті». Кожен учень і вчитель НВК І-ІІ ст. прикріпили символічну квітку-незабудку, виготовлену власноруч, на панно карти України.

Акція «Незабудка пам’яті» у Волощі

Акція «Незабудка пам’яті» у Волощі

Акція «Незабудка пам’яті» у Волощі

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua