Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Не підкорені у 33-му, непереможні сьогодні

Не підкорені у 33-му, непереможні сьогодні

Автор: admin1 от 24-11-2014, 09:11
 (голосів: 0)

Не підкорені у 33-му, непереможні сьогодніУ листопаді Україна і світ вшановують пам’ять багатьох мільйонів жертв Голодомору-геноциду 1932-1933рр проти українського народу. Найчорніший час між чорними часами в історії України. У світі не зафіксовано такого голоду, як той, що випав на долю народу найродючішої землі.
У Дрогобицькій центральній районній бібліотеці розгоруто книжкову виставку: «Україна пам’ятає - світ визнає». Матеріали, представлені на ній, розкривають трагедію голодомору 1932-1933 років в Україні. Поряд із історичними фактами тут містяться свідчення людей, які вижили в ті страшні роки. Книжкова виставка знайомить з документами про трагічні часи, а також з художніми творами про Голодомор 1932-1933 років в Україні.
Тяжко повертає собі народ України духовне здоров’я. Жадане і драматичне його очищення, радісне і гірке його воскресіння.
Надто багато позаду могил. Надто великі витрати.
Хай же пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу і волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави, на власній землі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua