Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В двобої світла і пітьми викрешується Україна

В двобої світла і пітьми викрешується Україна

Автор: admin2 от 21-11-2014, 17:56
 (голосів: 0)

В двобої світла і пітьми викрешується УкраїнаСьогодні, 21  листопада на символічному місці біля Колони Свободи, яка була споруджена на честь Помаранчевої революції, відбулося віче з нагоди Дня гідності та свободи. Присутні з піднесенням виконали Гімн України, помолилися за мир в державі, вшанували пам’ять героїв Небесної сотні та загиблих українських військових, поіменно згадавши 13 синів Дрогобицької землі, які віддали свої життя за волю України на Київському майдані та на її східних кордонах.

Про героїчні і трагічні події річної давності, які змінили наш народ та країну, згадав у своєму виступі заступник голови районної ради Роман Урбан.

«За цей рік Україна пережила стільки, скільки інші народи не переживають протягом цілих етапів історії,» - сказав капітан І-го батальйону Національної Гвардії ім. генерала Кульчицького Анатолій Волік, наголосивши,що Євромайдан об’єднав українців, єдність і згуртованість допоможе нам здолати ворога.

Член Ради ГО «Дрогобицький майдан» Назар Івахів закликав і надалі бути активними, всіляко підтримувати Українське військо, яке на цій війні захищає кожного з нас та наше майбутнє.

…Реквієм Майдану «Плине кача», пісні, народжені під час Революції гідності, сльози навіть на очах у чоловіків… Рік від початку подій, які безповоротно змінили наше суспільство. Війна за право цивілізаційного вибору України.

І немов пророцтво, лунають слова ведучого:

Настане день, немов розмай свободи, гідності і честі.

Звільняє армія наш край від зловорожого нашестя!

Ми є, ми будемо людьми! Ніхто нас не поставить на коліна!

В двобої світла і пітьми викрешується Україна!

 

В двобої світла і пітьми викрешується Україна

 

В двобої світла і пітьми викрешується Україна
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua