Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Футбольний Крим є і буде українським - Президент

Футбольний Крим є і буде українським - Президент

Автор: admin1 от 21-11-2014, 09:10
 (голосів: 0)

Футбольний Крим є і буде українським - ПрезидентПрезидент України Петро Порошенко провів зустріч з Президентом Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) Мішелем Платіні.
Глава держави повідомив, що, повертаючись з аеропорту, побачив під стінами своєї Адміністрації півсотні футбольних фанів, які вимагали не віддавати кримські клуби Росії. "Я підійшов до них і пообіцяв боротися, щоб російський чемпіонат не відбувався у Криму, бо це наша земля", – сказав Глава держави. "Крим є і буде українським", – наголосив Президент.
Президент УЄФА Мішель Платіні повідомив, що УЄФА створив робочу групу з цього питання. Налагоджений постійний діалог між Президентом УЄФА та почесним Президентом Федерації футболу України Григорієм Суркісом, який також був присутній на зустрічі.
За словами Платіні, остаточне рішення буде ухвалено в рамках статутних норм УЄФА на засіданні керівництва УЄФА в Лозанні 4 грудня.
Президент Порошенко підкреслив, що для України важливо зберегти контроль над процесами з розвитку футболу в Криму. Петро Порошенко висловив думку, що для УЄФА важливо не бути втягнутим у нефутбольні баталії навколо півострова.
Співрозмовники також згадали Чемпіонат Європи з футболу 2012 року. Мішель Платіні відзначив, що він був "дуже успішним" та "одним з найкращих в історії УЄФА". Петро Порошенко поділився своїми спогадами про матч Україна-Франція, який відбувався у Донецьку. "Після гри, після неймовірної зливи вночі ціле місто було сповнене людьми. На багатьох були українські прапори, шарфи, і весь Донецьк співав український гімн. У той день Донецьк був українським як ніколи. Дуже хочу побачити такий Донецьк знову", – сказав Президент, наголосивши, що футбол створює неймовірну атмосферу єдності та патріотизму.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua