Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Зроблено перший крок у співпраці Дрогобиччини з Українським фондом соціальних інвестицій

Зроблено перший крок у співпраці Дрогобиччини з Українським фондом соціальних інвестицій

Автор: admin1 от 20-11-2014, 15:21
 (голосів: 0)

Зроблено перший крок у співпраці Дрогобиччини з  Українським фондом соціальних інвестиційВідбулося підписання рамкової угоди між Українським фондом соціальних інвестицій (УФСІ), Агенцією по впровадженню мікропроекту та відділом освіти Дрогобицької районної державної адміністрації. Нагадаємо, що з 10 вересня по 10 жовтня УФСІ проводив додатковий відбір мікропроектів серед громад Львівської, Вінницької та Кіровоградської областей в рамках проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури».

 Отримані від громад мікропроектні пропозиції були проаналізовані, на їх основі підготовлено попередні оцінки мікропроектів, з яких 21 – затверджені до впровадження, з них шість на Львівщині, в тому числі один в Дрогобицькому районі “Покращення умов надання освітніх послуг для громади села Медвежа. Зроблено перший крок у співпраці Дрогобиччини з  Українським фондом соціальних інвестиційПершочергові заходи з реконструкції та енергоефективності додаткового корпусу Медвежанської СЗШ І-ІІ ст. під дошкільну групу повного дня з подальшою реорганізацією в НВК”. Попередня вартість мікропроекту становить 1 млн. 200 тис. грн., з них 20% - внески громади, що становить 240 тис. грн. Український фонд соціальних інвестицій забезпечує фінансування у сумі 960 тис. грн. Як повідомила консультант фонду Надія Костіна, підтримка об’єктів соціальної інфраструктури є одним з основних напрямків діяльності УФСІ. За роки існування фондом реалізовано майже 1000 мікропроектів по всій території України. Серед них є дитячі садки, школи, фельдшерсько-акушерські пункти, клуби, водогони, дороги. У рамках мікропроектів проводилися ремонтно-будівельні роботи, закуповувалось обладнання, проводилося навчання громади. 

 

Зроблено перший крок у співпраці Дрогобиччини з  Українським фондом соціальних інвестицій

 

 

Зроблено перший крок у співпраці Дрогобиччини з  Українським фондом соціальних інвестицій
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua