Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Знайшлися бажаючі обміняти цигарки на солодощі. Акція до Міжнародного дня відмови від куріння

Знайшлися бажаючі обміняти цигарки на солодощі. Акція до Міжнародного дня відмови від куріння

Автор: admin2 от 20-11-2014, 11:05
 (голосів: 1)

Знайшлися бажаючі обміняти цигарки на солодощі. Акція до Міжнародного дня відмови від куріння20 листопада з нагоди Міжнародного дня відмови від куріння, яке відзначається щорічно у третій четвер листопада, Дрогобицький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з працівниками Дрогобицького МВ КВІ УДПтСУ провели соціальну інформаційно-профілактичну акцію на тему: «Обміняй цигарку на цукерку». У заході взяли участь особи, які відбувають покарання без позбавлення волі.

Суть акції полягала в тому, що спеціалісти пропонували обміняти цигарку на цукерку, як альтернативу курінню. «Краще з’їсти цукерку, ніж викурити цигарку — гасло акції». Обміняти нікотин на солодощі зголосилося досить багато курців, здебільшого усі підійшли до акції з гумором і залюбки взяли участь в обміні. Також спеціалісти інформували осіб про шкідливий вплив тютюнопаління на організм і розповсюджували листівки «Кинь палити».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua