Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Профспілковий актив освітян району наполягає на виплаті педагогічним працівникам 50% винагороди

Профспілковий актив освітян району наполягає на виплаті педагогічним працівникам 50% винагороди

Автор: admin2 от 17-11-2014, 17:31
 (голосів: 0)

Профспілковий актив освітян району наполягає на виплаті педагогічним працівникам 50% винагороди17 листопада відбулися збори профспілкового активу освітян району, на які були запрошені представники влади, керівництво відділу освіти, фінансового управління, депутати. Одне з основних питань, винесених на обговорення, виплата 50% грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків педагогічним працівникам. Позицію освітян виклала голова профспілки, депутат районної ради Ольга Грицик.

В районному бюджеті на цей рік, виходячи з фінансових можливостей, рішенням сесії районної ради було закладено 10%. Слід також зазначити, що Дрогобицький район — один з небагатьох в області та в Україні загалом, де працівники бюджетної сфери до кінця року забезпечені заробітною платою.

Перед профспілковими лідерами виступили заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Роман Урбан, заступник керівника фінансового управління Роман Настьошин. Вони охарактеризували непросту фінансову ситуацію в районі, який на 90% є дотаційним. Наголошувалося, що на даний час ніхто додаткових коштів району не виділить. Тому потрібно або змиритися з ситуацією, або шукати внутрішні резерви.

Депутат обласної ради Михайло Задорожний запропонував піти шляхом деяких інших районів, які виплатили 50% винагороди і показали заборгованість із заробітної плати. Фінансисти стверджують, що такі кроки протизаконні і є серйозним порушенням фінансової дисципліни.

Заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник наголосив, що необхідно зважити на складну ситуацію в державі, яка отримала нелегкий спадок і тривалий час фактично перебуває в стані війни. Суспільство очікує реформ. До таких часом дуже непопулярних, але конче необхідних змін повинна бути готова і освіта.

Заступник голови районної Роман Урбан запропонував фінансовому управлінню, відділу освіти, депутатам-освітянам сісти разом і зробити чіткий аналіз потреб і розрахунок кожного рядка, кожної цифри та подати пропозиції як щодо цьогорічної ситуації, так і до бюджету наступного року.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua