Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » Як проводиться ремонт дороги Дрогобич-Довголука, інспектувала робоча група РДА

Як проводиться ремонт дороги Дрогобич-Довголука, інспектувала робоча група РДА

Автор: admin1 от 14-11-2014, 15:57
 (голосів: 0)

Як проводиться ремонт дороги  Дрогобич-Довголука, інспектувала робоча група РДА14 листопада робоча група на чолі з першим заступником голови Дрогобицької райдержадміністрації Степан Рудницький здійснила інспекторську перевірку ремонтних робіт на дорозі Дрогобич-Доброгостів-Довголука. Передбачені цього року кошти, які виділені обласною радою на ремонт цієї дороги освоєні не повністю і підрядна організація продовжує зняття верхнього шару асфальту. Ділянка від Стебника до Доброгостова відремонтована і знаходиться в задовільному стані, біля Уличного - ямковий ремонт, решта - стан незадовільний. 

Перевіркою було виявлено, що сьогодні роботи проводилися лише після обіду, підрядник використовував тільки одну фрезувальну машину, яка через короткий час вийшла з ладу і було знято кілька десятків метрів асфальту. Незадовільний стан справ на цій ділянці дороги ставить під сумнів вчасне виконання підрядною організацією ремонтних робіт, адже найближчим часом очікується погіршення погодних умов.

 

Як проводиться ремонт дороги  Дрогобич-Довголука, інспектувала робоча група РДА

Як проводиться ремонт дороги  Дрогобич-Довголука, інспектувала робоча група РДА
 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua