Офіційний сайт Дрогобицької РДА » Інформація » В райдержадміністрації обговорили питання вшанування пам'яті загиблих в АТО вихідців з району

В райдержадміністрації обговорили питання вшанування пам'яті загиблих в АТО вихідців з району

Автор: admin2 от 6-11-2014, 12:42
 (голосів: 0)

В райдержадміністрації обговорили питання вшанування пам'яті загиблих в АТО вихідців з району6 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Степан Рудницький провів робочу нараду щодо надання допомоги сім'ям загиблих учасників АТО.

Степан Рудницький зазначив, що тут необхідно враховувати декілька аспектів. Насамперед, це соціальний захист сімей, які втратили на війні своїх рідних, надання допомоги для поліпшення соціально-побутових умов (допомога в облаштуванні наявного житла, в наданні житла, якщо це необхідно та виділення земельних ділянок тощо). Інший аспект — це вшанування пам'яті загиблого (впорядкування місця поховання, клопотання про державні нагороди, встановлення меморіальних дощок). Тут також необхідно пам'ятати про сім'ї, які втратили найдорожче — сина, чоловіка, батька, брата. Потрібно всередині сільської громади  оточити їх увагою та моральною підтримкою.

Свої пропозиції та проблемні питання виклали Ясеницесільнянський сільський голова Богдан Багрій, директори Ясеницесільнянської та Уличненської шкіл Леся Попель і Ярослав Савчин.

Керівник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля повідомила про надання відповідних допомог сім'ям загиблих та порядок встановлення статусу “Член сім'ї загиблого учасника АТО”.

Серед проблемних питань, які потребують вирішення, - оплата проектно-кошторисної документації на виділення земельних ділянок та для газифікації житлового будинку (у випадку Ясениці Сільної). Степан Рудницький доручив управлінню Держземагентства, управлінню газового господарства подати пропозиції щодо можливості безкоштовного надання цих послуг. Відділ архітектури та містобудування отримав завдання розробити макет меморіальної дошки пам'яті загиблих воїнів — уродженців району.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua